10 patarimų kaip gyvenime pasiekti viską ko norite

2. Siekite žinių, o ne rezultatų
Jei sutelksite dėmesį į atradimų jaudulį, tobulinimą, tyrinėjimą ir eksperimentavimą, Jūsų motyvacija visuomet išliks. Tačiau jei dėmesys tik į rezultatus, motyvacija greit subliukš. Taigi svarbiausia kreipti dėmesį į pačią kelionę, o ne į jos tikslą. Galvokite apie tai, ko mokotės pakeliui ir ką galite patobulinti.
3. Paverskite kelionę iki tikslo smagiu nuotykiu
Tai gali būti nuostabus žaidimas! Priimkite jį kaip smagų iššūkį, nes yra didelė tikimybė, kad jis pradės nešti sunkų emocinį svorį kai tik į tai pradėsite žiūrėti rimtomis akimis. Tuomet prarasite savo viziją ir vėl įstrigsite nieko nepasiekę.
4. Atsikratykite sustingusių minčių
Mintys daro įtaką jausmams, o jausmai lemia požiūrį į savo darbą. Galvoje kyla daug minčių ir visada turite pasirinkimą, į kurias iš jų atkreipti dėmesį: tas, kurios Jus emociškai žlugdo (baimės, abejonės) ar tas, kurios Jus pajudins ir privers žengti į priekį (jaudulys, eksperimentavimas, naujų dalykų išbandymas)
5. Pasinaudokite savo fantazija
Kai tik atsikratote neigiamų minčių, sekantis žingsnis yra pasitelkti savo fantaziją. Kai viskas klostosi gerai, esate kupini teigiamos energijos, o kai patiriate sunkumų, turite būti dar energingesni. Taigi peržvelkite savo situaciją. Jei ir toliau kartosite sau kaip nekenčiate savo darbo, atspėkite, kuriuos jausmus šie žodžiai sukels? Visada galite rasti ko išmokti net ir iš blogiausio pasaulio viršininko bei dirbdami nuobodžiausią darbą. Puikus pratimas: tris dienas galvokite ir sakykite sau tik teigiamus dalykus. Pažiūrėkite, kas atsitiks.
6. Nustokite būti malonūs sau
Motyvacija reiškia veiksmą, o veiksmas duoda rezultatų. Kartais Jūsų veiksmai nepadeda pasiekti norimų rezultatų. Taigi geriau būkite malonūs sau ir neįsitraukite į sudėtingas situacijas. Kol Jūs laukiate tobulo laiko ir galimybės, tuo pačiu einate link sustingimo ir kartais net galite susirgti depresija. Išeikite iš tos būsenos, meskite iššūkį sau, padarykite tai ką norite padaryti net jei ir bijote.
7. Atsikratykite blaškymosi
Bereikšmiai dalykai ir blaškymasis visada bus Jūsų kelyje, o ypač lengvi, įprasti ir nelabai svarbūs darbai. Išmokite susikoncentruoti į tai, kas yra svarbiausia. Parašykite darbų sąrašą kurie švaisto Jūsų laiką ir pasakykite sau kad daugiau jų nedarysite.
8. Nepasikliaukite kitais
Niekada neturėtumėte tikėtis, kad kiti darbus padarys už Jus, net jei tai būtų Jūsų partneris, draugas ar viršininkas. Jie visi yra užsiėmę savo poreikiais. Niekas tavęs nepadarys laimingu ir nepasieks tavo tikslų. Viskas priklauso tik nuo Jūsų.
9. Planuokite
Žinokite savo tris žingsnius į priekį. Jums daugiau nereikia. Užpildykite savaitės kalendorių pažymėdami, kada ir ką darysite. „Kada-ką-kaip“ svarbu planuoti. Peržiūrėkite kaip praėjo kiekviena diena pagal tai ko išmokote ir išanalizuokite, ką galėtumėte patobulinti.
10. Apsaugokite save nuo perkaitimo
Labai lengva perdegti kai esate labai motyvuotas. Stebėkite save, kad atpažintumėte visus nuovargio požymius ir skirtumėte laiko pailsėti. Jūsų kūnas ir protas ilsisi, kai numatote atsipalaidavimą ir linksmą laiką savo savaitės kalendoriuje. Atlikite įvairias užduotis, pakeiskite vienas kitu kūrybingą ir logišką, fizinį ir sėdimą darbą, taip pat dirbkite vienas ir su komanda. Keiskite vietas. Medituokite arba tiesiog giliai įkvėpkite, užmerkite akis arba penkias minutes susitelkite ties vienu dalyku.