Kaip padaryti gražią fotosesiją ?

Pakalbėkime apie labiausiai mėgstamą mano darbo dalį – fotosesijas. Kiek man nepatinka fotografuoti pačiai save, tiek kad labiau patinka dalyvauti kitų žmonių fotosesijose.
Kiekviena iš mūsų- žiūrėdama į žurnalą, galvoja , kad neblogai ir pačiai pora tokių nuotraukų turėti. Taip pat šeimynines su vaikais arba meilės istorijos nuotraukų.
Noriu pasidalinti savo pastabomis fotografavimo proceso metu ir pateikti keletą rekomendacijų.
Vestuvinės fotografijos iš kitos operos, bet kai kurie patarimai taip pat bus naudingi.

1.Manau, didelė sėkmė priklauso nuo fotografo. Šiuo metu pasirinkimas yra didžiulis, visi fotografuoja labai gerai, bet visi dirba savo stiliumi. Todėl atidžiai išnagrinėkite jo darbus. Pasirinkite tuos, kurie labai rūpestingai rūpinasi tomis kryptimis, kurių jums reikia.
Jei fotografui puikiai sekasi fotografuoti architektūrą ir saulėlydžius, tai nėra faktas, kad jis puikiai sugebės susidoroti su gatvės stiliaus ar šeimos nuotraukų albumu.

2.
Pagalvokite apie save -ko jūs pats asmeniškai norite? Kad būtų lengviau, galite susidėlioti daug patikusių nuotraukų iš žurnalų ar rastų internete. Jas parodžius ir fotografui, bus lengviau siekti geriausio rezultato.

3.
Atkreipkite dėmesį į „Photoshop’ą”, daugelis yra per daug priklausomi. Jei jis jums netinka, tuomet būtinai pasakykite apie tai iš anksto, priešingu atveju neatpažinsite savęs nuotraukose. Aš apskritai prieš stiprų retušavimą, mėgstu gyvą nuotrauką, be tobulos odos bei raukšlių korekcijos. Bet tai yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

4. Pasirinkti vietą. Pirma nuspręskite, kur norėtumėte fotografuotis daugiau – studijoje ar lauke.
Abejose vietose yra privalumų ir trūkumų. Studijinis fotografavimas yra lengvesnis, nes ten yra persirenginėjimo kambariai, jums patogu ir šilta. Tačiau fotosesija gatvėje daug įdomesnė visais metų laikais. Yra didelė tikimybė, kad fotografas „sugaus” jūsų natūralias emocijas, o tokios nuotraukos ypač gražios.

565345 600

5. Jei nuspręsite būti studijoje, tuomet nepatingėkite ir pažiūrėkite į įvairias jūsų miesto siūlomas galimybes. Fotografas gali ką nors rekomenduoti, bet galutinis pasirinkimas yra jūsų. Kiekvienoje fotostudijoje yra paveikslų ir nuotraukų pavyzdžių įvairiose salėse, o jums bus lengviau suprasti, kokio rezultato tikėtis. Idealu, jei galite bent trumpai pastebėti jau vykstančią kitų fotosesiją jūsų pasirinktoje vietoje. Jei norite, taip pat galite pasiimti papildomų daiktų, tokių kaip knygos, žvakės, paveikslai ir kiti dalykai.

565666 600

6. Jei norite fotografuotis lauke, tuomet turite pasikonsultuoti su patyrusiu fotografu. Be abejo, mes visi turime mėgstamas vietas, bet ne kiekvienoje vietoje tinka fotografuotis. Yra vietų, kur gali būti labai daug žmonių, vėjuota, netinkami šešėliai, ir t. t. Visa tai turi būti aptarta su fotografu, kad prireikus jis pasiimtų kartu su savimi papildomą apšvietimo įrangą. Paprastai jie turi savo sąrašą puikių vietų, kurios nuotraukose atrodo geriausiai.

7. Pasiruošimas studijos fotosesijai. Jūs pasirenkate drabužius pagal suplanuotą fotosesijos idėją/temą. Jei planuojate kurti skirtingus stiliaus įvaizdžius, ​​tada visada pradėkite nuo natūraliausių, su minimaliu makiažu. Patikėkite, nieko nėra baisiau nei makiažą pradėti nuo lūpų dažų ar dūminių akių makiažo, kuris po to sunkiai valosi ir sunku pasiekti, kad vėl būtų natūraliai atrodantis veidas. Vizažistas turi jus perspėti, arba jūs pati turėtumėte tai žinoti.

8. Pasirengimas fotografuoti lauke. 7 punktas taip pat svarbus, jame yra daugybė niuansų. Jūs turite sugalvoti ką rengsitės.
Fotografuojantis lauke, drabužių keitimas greičiausiai bus automobilyje, o jūs turėtumėte būti su kiek įmanoma su patogesniais drabužiais. Niekada nedėkite visko į atskirus maišelius: batų, rankinukų, suknelių… Jūs tikrai pamiršite užsidėti skrybėlę, todėl kad ji guli kitame maiše, o šis nukritęs tarp sėdynių, ir jūs tuo metu jo nematote.

566140 600

Norint fotografuotis lauke, jums reikia patyrusio vizažisto ir plaukų stilisto. Jus padažys ir sušukuos . Tam reikia gero profesionalo dalyvavusio panašiose fotosesijose .

9. Internete pasižiūrėkite skirtingas įdomias pozas fotosesijai, truputį pasitreniruokite prieš veidrodį. Išbandykite visą spektrą emocijų, kurios gali būti: nuo žaismingumo iki aistros, nereikia turėti tos pačios išraiškos kiekvienoje nuotraukoje. Fotografai teisingai nurodo, ką ir kaip daryti, o jūs bandote nesutikti, sakydami, kad tiksliai žinote, „kad jūsų gražesnė pusė yra kairė”.

566465 600

10. Šeimyninė fotosesija. Be visų pirmiau išvardytų dalykų, reikia kompetentingai pasirinkti drabužius visiems dalyviams. Turėtų būti išlaikyta vienoda stilistika. Šaunu, jei pavyks išlaikyti panašų stilių, bet nereikia persistengti ir apsirengti visiems vienodai, tai dažniausiai atrodo ne linksmai, o gana keistai.

11. Fotosesijos atributika. Labai skoningai atrodo puodelis kavos arba taurė vyno rankose (turinys gali būti nealkoholinis). Gamtoje puikiai tinka skėčiai arba krepšeliai pagal pasirinktą temą.

566763 600

Šaltinis:fotostudija