Moteriškumas gali būti pats paprasčiausias savęs priėmimas. Todėl priimkite save tokią, kokia esate. Branginkite tai, kas verčia Jus jaustis moteriška: ar tai Jūsų plaukai, lūpos, kūnas? Ar tai Jūsų švelnumas? Kas ir kas tai bebūtų, dirbkite ties tuo. Jeigu Jums sunku pasijausti moteriška, pabandykite pritaikyti sau toliau mūsų išdėstytus patarimus. Jeigu Jūsų plaukai trumpi ir dėl to nesijaučiate moteriška, paieškokite žymių moterų trumpais plaukais. Jeigu Jūs labai aukšta ir tai Jums trukdo pasijausti seksualia ir moteriška, ieškokite žymių aukštų moterų! Mes norime pasakyti, tai jog yra žmonių, kurie turi tokį patį bruožą kaip Jūs, tačiau Jūs laikote tai netobulumu, o jie juo didžiuojasi, todėl tai, kas Jums trukdo pasijausti moteriška, yra tik Jūsų galvoje. Susiraskite panašių į save moterų ir suprasite, kad joks fizinis bruožas negali atimti Jūsų moteriškumo. Dirbkite su pasitikėjimu savimi ir tai tikrai padės Jums susisiekti su savo moteriška puse.
Apsvarstykite, kodėl Jums tai yra svarbu. Norėdami pokyčių, turite nusistatyti aiškius tikslus. Pagalvokite, kodėl norite pokyčių ir tai Jums padės suprasti, ką turėtumėte daryti kitaip. Jei jaučiate, kad tai gali padėti, pasikalbėkite su artimaisiais apie tai, kaip jaučiatės, paklauskite jų nuomonės, kas Jus verčia spinduliuoti moteriškumu ir dar labiau tai savyje pabrėžkite. Nebijokite išbandyti naujus dalykus. Pakeiskite savo stilių – tai gali būti puikus būdas pabrėžti skirtingas Jūsų asmenybės savybes ir, žinoma, moteriškumą. Jums nebūtina nuolat dėvėti sukneles ir aukštakulnius. Išbandykite moteriškesnius raštus. Nors dabar moteriškumo sąvoka yra pasikeitusi, iš pradžių galite bandyti rengtis kaip stereotipinė moteris. Kuo labiau priprasite prie minties, kad esate moteris ir esate moteriška, tuo greičiau išmoksite tai išreikšti savo stiliuje ir kitais aspektais. Galite bandyti sau pritaikyti esančias madas – galbūt tai Jums padės atrasti, kas Jums tinka ir su kuo jaučiatės patogiai.
Išoriniai pokyčiai daro įtaką Jūsų vidiniams jausmams, todėl galite taip pat pakeisti savo šukuoseną ir makiažą. Jei nežinote, kas Jums tinka, pasikonsultuokite su savo kirpėja. Jeigu norite labiau moteriško makiažo, galite Google paieškoje susirasti žymią moterį, kuri, Jūsų nuomone, yra moteriška ir pastebėkite kaip ji atrodo, koks jos makiažas. Galbūt ji dažnai pasidažiusi lūpas? Gali būti, kad Jums atrodo, jog būtent dėl to ši moteris yra moteriška, todėl išbandykite tai ir pati. Atkartodama tai, ką visuomenė supranta kaip moteriškumą, galite pati pasijausti, kad Jūs to siekiate. Išbandykite bendrus moteriškumo stereotipus ir stebėkite, kaip tai verčia Jus jaustis. Taip galėsite atrasti sau tinkamus būdus išreikšti moteriškumą.
Dar keli įvaizdžio patarimai, kurie Jums gali padėti: Jūsų kūno kalba pasako daug apie tai, kaip Jūs jaučiatės, todėl Jūsų laikysena turėtų būti tiesi ir, jei norite pabrėžti moteriškumą, sėdėdamos galite sukryžiuoti kojas arba čiurnas, vaikščiokite iškėlusi galvą ir nebijokite užimti daugiau vietos, pavyzdžiui, rankų mostais (žinoma, nereikia persistengti). O kaip moteriškai kalbėti? Jeigu Jūsų balso tonas kiek žemesnis ir verčia Jus jaustis vyriškai, bandykite jį paaukštinti ir kalbėti švelniau, vartokite moteriškesnius žodžius, nesikeikite ir kalbėkite lėčiau, ilgesniais sakiniais. Nebijokite savo balso! Ir nebijokite būti seksuali.
Visa tai jokiais būdais nėra savęs pakeitimas! Jūs tik ieškote skirtingų būdų save pristatyti ir išreikšti.