-
Laikykite savo laikyseną tiesią. Jeigu blogai jaučiatės – nesusisukite į kamuoliuką. Verčiau ištieskite nugarą, pakelkite krūtinę ir iškelkite galvą – pasaulis iš karto atrodo kitaip. Atsistokite prieš veidrodį ir pasakykite sau, kad Jūs esate stipri moteris, Jūs galite viską. Prisiminkite, kad rodyti pasitikėjimą savimi nėra egocentriška
-
Atkreipkite dėmesį kaip su savimi kalbate. Nenuvertinkite savęs, jei padarote klaidą. Priimkite faktą, kad žmogus nėra Dievas – visi žmonės klysta. Jeigu esate išties blogoje situacijoje, pabandykite sau kartoti tokius žodžius kaip: „aš nusipelniau geriau ir dėl to kovosiu“ arba „aš atsakinga už savo likimą ir aš nusprendžiu, kas nutiks toliau“. Bet kokioje situacijoje sakykite sau palaikančius žodžius ir bandykite dar kartą. Pralaimi tik tie, kurie pasiduoda.
-
Vartokite pozityvius žodžius, kai kalbate apie save ir apie kitus. Sakykite gražius žodžius kitiems ir tai sugrįš bumerangu. Pozityvumas atspindi pozityvumą, todėl tai darydami, Jūs pritrauksite jo dar daugiau. Prie kokių žmonių Jūs verčiau norėtumėte būti – susiraukusių ar nuoširdžiai besišypsančių? Atsakymas savaime aiškus.
-
Sportuokite arba medituokite. Abi veiklos yra puikus būdas kovoti su stresu ir atgaivinti savo sielą. Yra daug nuostabių nemokamų meditacijų ir sporto treniruočių YouTube platformoje, todėl neturite jokių pasiteisinimų!
-
Nepergyvenkite dėl apkalbų ir venkite blogų žmonių. Jeigu pats žmogus neturi gyvenimo – jis kalba apie kitų žmonių gyvenimus ir tai su Jumis neturi nieko bendra. Žinoma, tai gali kelti problemų, jei toks žmogus yra Jūsų šeimos narys, tačiau nepriimkite to asmeniškai stiprinkite savo savivertę.
-
Išreikškite savo jausmus atvirai ir ginkitės, kai kažkas bando juos nuvertinti. Vėlgi, atviras savo nuomonės pasakymas yra pasitikėjimo ženklas. Neleiskite niekam abejoti Jūsų žodžiais, pasirinkimais ar požiūriu. Laikykitės savo įsitikinimų ir atsiprašykite, kai tai reikalinga. Darykite grakščiai ir oriai.
-
Išdrįskite pasiimti laisvadienį – Jūs to nusipelnėte. Poilsio diena gali daryti stebuklus Jūsų protui. Karšta vonia ar sauna gali sumažinti stresą ir atpalaiduoti raumenis. Taip pat pagalvokite apie masažą.
-
Nenustokite mokytis. Vis išbandykite naujus dalykus ir rinkite patirtis.
-
Negyvenkite praeitimi. Praeitis Jus suformavo, tačiau tai nereiškia, kad negalite keistis. Keiskitės ir brandinkite savo protą ir sielą. Paleiskite praeitį. Taip, tai lengva pasakyti, tačiau Jums reikės laiko, kad tai įgyvendintumėte.
-
Jeigu Jums reikia pagalbos, nebijokite jos paprašyti. Nesidrovėkite prašyti pagalbos. Nesvarbu, kas esame, kartais vieni patys negalime susitvarkyti su tam tikromis situacijomis. Rimtos psichinės ligos negali būti išspręstos bandant pakeisti savo mąstyseną – kartais reikia ieškoti profesionalios pagalbos. Neatidėliokite ir neapleiskite pagalbos prašymų – galų gale tai darote dėl savęs.
Viskas priklauso nuo Jūsų. Išdrįskite būti savimi ir pasirodykite pasauliui. Palepinkite save ir dažniau gyvenkite šia akimirka. Būkite ori, tačiau nebijokite ir susitepti rankų.