Drabužinės

Drabužinės gali būti mažos arba didelės. Maža drabužinė gali užimti puse kambario. Paprastai tokia nedidelė drabužinė montuojama atskiroje patalpoje, tačiau, jeigu miegamasis yra labai erdvus, drabužinė gali būti ir miegamojo patalpoje. Nors maža drabužinė užima daugiau vietos nei paprasta spinta, paprastai, jai užtenka ir puse kambario vietos.
Tuo tarpu didelei drabužinei reikia tik atskiros patalpos. Tai labai erdvios drabužinės, kai kurios užima net dviejų kambarių plotą. Tokias drabužinės įsirengia žmonės, gyvenantys erdviuose nuosavuose namuose, turintys pakankamai vietos leisti sau įsirengti atskirą drabužinę.
Žmonės renkasi drabužinės tipo drabužių spintas, nes tai yra labai patogu. Daug erdvės ir skyrių suteikia galimybę drabužius, batus ir kitus aksesuarus susidėti tvarkingai, kad būtų lengvai randami ir matomi. Drabužinės yra be galo komfortiška ir patogu, tačiau ne visi turi galimybę ją turėti.
Drabužinių dizainą žmonės pasirenka labai įvairų. Paprastai drabužinė suprojektuojama taip, kad būtų kuo talpiau ir patogiau. Žmonės nori maksimaliai išnaudoti visas drabužinės funkcijas. Labai svarbu pasirinkti kampą ar kampus, kuriuose bus montuojamos drabužių lentynos. Atsižvelgiant į kambario dydį, stilių ir patogumą, reikia spręsti kurioje vietoje bus drabužiai, o kurioje bus palikta vieta persirengimui.
Pasak spintos stiliaus ekspertės Kay Wade, į drabužinės stilių reikia taip pat atkreipti nemažai dėmesio. Reikia atitinkamai parinkti stilių, kad drabužinė atrodytų kuo erdvesnė. Pavyzdžiui, nereikėtų kabinti drabužiu ant pakabų aplink per visą drabužinę, užtenka jiems parinkti vieną vietą, nes toks kabinimas stipriai mažina erdvę ir yra netaupus.
Kad drabužinė atrodytų didesnė ir atviresnė – Kay pataria būtinai drabužinėje turėti atskirą ir atvirą batų lentyną (taip pat vienoje drabužinės vietoje, ne išmėtytą po kelias vietas).