Kodėl svetainės, kurios atrodo gerai, dažniausiai turi prastą SEO?

Norėdami būti tikrais SERP (SERP yra angliško termino "Search engine results page" trumpinys. Šis terminas naudojamas apibrėžti paieškos sistemų sugeneruotų rezultatų puslapį. Aukšta pozicija SERP, pagal tam tikrą paieškos žodį ar frazę, yra pagrindinis tikslas atliekant svetainės optimizavimą paieškos sistemoms SEO) „karaliais“, Jums, žinoma, reikės daugiau nei gerai sukurtos paieškai optimizuotos internetinės svetainės.

Jums tikriausiai prireiks daugybės socialinių paminėjimų, kokybiškų nuorodų, citatų ir t.t. Šių reitingavimo veiksnių problema yra ta, kad juos sunku atlikti apimtimi ir paprastai tam prireikia labai daug darbo, todėl didžioji dauguma svetainių neturi kokybiško SEO.
Gerai atrodančios internetinės svetainės – suteikia labai mažai galimybių puslapio optimizavimui, tuo tarpu svetainės, kurių optimizavimas yra geras, nepasižymi geru dizainu, tai reiškia, kad kokybiškas optimizavimas – kenkia svetainės dizainui.
Taip sukuriamas „kiaušinio ir vištos“ scenarijus – kokia prasmė turėti svetainę, kuri atrodo puikiai, tačiau yra sunkiai randama arba yra lengvai randama, tačiau atrodo prastai. Taigi, klausimas yra toks, kaip galime sukurti svetaines, kurios atrodytų puikiai, bet kartu išlaikytų ir SEO efektyvumą.
Pagrindiniai žiniatinklio šriftai iš „Google“, „Font Deck“, „Typekit“ ir „Fonts.com“ veikia jau pora metų ir siūlo puikų būdą suteikti internetinei svetainei stilių, nepakenkiant svetainės nuskaitomumui.
Norint pridėti vaizdo elementus, reikia įtraukti grafinius elementus į svetainę, pavyzdžiui, banerius ir raginimus veikti. Šie elementai paprastai yra kuriami nuotraukų pavidalu, todėl galima naudoti spalvingus šriftus, pridėti tokių efektų kaip šešėliai, nuolydžiai ir daugybę kitų. Svetainės lankytojui reikalinga tokia puslapio grafika, nes tai padaro svetainę patrauklesne.
Tokių žiniatinklio šriftų kaip HTML ir CSS naudojimas – yra puikus būdas turėti gerai atrodančią internetinę svetainę ir kokybišką SEO.