Kaip gerai atrodyti nuotraukose

visose nuotraukose atrodyti kaip super modelis, tačiau tuo pat metu išlikti natūralia ir atpažįstama. Deja, tai pavyksta ne visada. Dabar, skaitmenos amžiuje, nepavykusios nuotraukos dažniausiai trinamos arba, retais atvejais, nukišamos kur nors į giliausią archyvą. O juk viskas galėjo būti kitaip. Žinant kelias mažytes paslaptis kiekvienoje nuotraukoje galima atrodyti natūraliai ir puikiai. Beje, įdomu tai, kad šiandien atrodančios nevykusiom nuotraukos po kelių metų gali kelti visai kitokius jausmus, tad ir jų neskubėkite trinti. Išmesti spėsite visada, o štai ištrintų laikmenų gali ir nebepavykti atkurti.

Norint gerai atrodyti nuotraukose viskas priklauso nuo kelių esminių momentų: asmeninių veido bruožų, makijažo, leidžiančio jas pakoreguoti, drabužių, jūsų mimikos ir elgesio fotografuojant. Kažkiek įtakos turi ir aplinka, tačiau tai jau fotografo rūpestis.

Pradėkime nuo veido. Kiekviena mergina žino savo privalumus ir trūkumus. Dažna, naudodama kosmetiką, trūkumus slepia, privalumus paryškina. Nusprendus tai padaryti prieš pat fotosesiją galima smarkiai suklysti ir vėliau rezultatas tik liūdins. Su kosmetika svarbu nepersistengti. Ne visi makijažai, kurie gerai atrodo žiūrint į veidrodį, taip pat tiks ir nuotraukoms. Reikia vengti perlamutrinių šešėlių ir dažų, nes nuotraukoje jie primins mėlynes. Nevertėtų naudoti blizgučių ir ryškių atspalvių, nes tada nuotraukoje galite būti panašios į lėles. Kuo makiažas natūralesnis, tuo natūraliau atrodysite nuotraukose. Galima paryškinti antakių linijas, pasidažyti blakstienas, užtepti šviesius šešėlius ar paryškinti lūpas ramių spalvų lūpdažiu.

Atminkite, kad drabužiai taip gali ne tik paryškinti jūsų grožį, bet ir visiškai jį sunaikinti. Reikalas tas, kad detalės, kurios gyvenime atrodo nepastebimos, nuotraukose būtinai kris į akis. Stambesnėms merginoms reiktų vengti aptempiančių megztinukų ir golfų su horizontaliais ornamentais ir švarkelių su dviem sagų eilėmis. Megztukai ir švarkeliai su dideliais pečiais nuotraukose juos taip pat tik dar labiau padidins.

Daug priklausys ir nuo jūsų elgesio bei mimikos fotosesijos metu. Norint paslėpti kai kurias veido detales reiktų pasirinkti tinkamą pozą ir mimiką. Jeigu veidas apvalus, jį reiktų šiek tiek pasukti profiliu. Didesnės nosies ir ausų savininkėms, atvirkščiai, tokios pozos reiktų vengti. Norint, kad nuotraukos išeitų natūralios, būtina ir nuoširdžiai šypsotis. Dirbtinos šypsenos jas tik gadina. Siekiant šito išvengti, šypsokitės ne visą laiką, o tik prieš „išskrendant paukščiukui“. Priešingu atveju galite atrodyti kaip kankinė ant laužo. Prieš fotografuojantis pamankštinkite veidą, kad šypsena būtų maksimaliai natūrali. Atsistokite prieš veidrodį ir pasimaivykite. Galima pakramtyti kramtomą gumą. Tai irgi išjudins žandikaulius ir šypsena bus natūrali. Taip pat nereiktų žiūrėti tiesiai į objektyvą. Žvilgsnis turi eiti kažkur šalia fotografo. Būtų idealu, jei tuo metu pasvajotumėt apie ką nors gražaus ir mielo.

Jei teks judėti prieš objektyvą , darykite tai natūraliai, nebūkite susikausčiusios. Susikaustymas vėliau aiškiai bus matomas nuotraukose. Siekiant, kad judesiai būtų natūralus, nereikia tyčia išsigalvoti naujų pozų. Tiesiog kalbėkitės su fotografu, sekundei sustinkite ir nusišypsokite. Tada nuotraukose išliksite savimi – natūraliomis ir nesuvaidintomis.

Paskutinis dalykas – išoriniai veiksniai, kurių, dažniausiai niekas negali pakeisti arba jie keičiami būna tik iš dalies. Tai ir saulė, kurią gali užstoti debesys, fotoaparato kokybė ir jį laikančio žmogaus žinios bei sugebėjimai.

Visgi, jei technikos paskutinę akimirką pakeisti nebeišeina, su šviesa dar galima pažaist. Ypač, jei turimi keli šviesos šaltiniai. Svarbiausia, kad veidas nebūtų šešėlyje, nes tokiu atveju jis atrodys susenęs ir apšerpetojęs.

Galiausiai, smulkius trūkumus galima pašalinti prisėdus prie kompiuterio. Šiuo atveju svarbiau, kad nuotraukoje užfiksuota mergina jaustųsi graži ir sau patiktų. Tai, beje, daug priklauso nuo fotografo, nes būtent jis turi sukurti jaukią, draugišką, atpalaiduojančią atmosferą, kad fotosesija (ypač, jei ji – pirmoji) taptų mielu užsiėmimu ir visiems jos dalyviams keltų tik teigiamas emocijas.