Tai nėra viena iš tų situacijų, kada modelis ruošiasi fotosesijai ir gali neskubėti, tikrinant ar visos detalės yra tobulos, mados pasirodymuose modeliams paprasčiausiai nėra laiko to padaryti.
Mados pasirodymuose modeliai turi dalintis viena erdve su daug kitų modelių, todėl modeliai turi būti organizuoti ir prižiūrėti savo drabužius, aksesuarus, batus ir kitus priedus, kad nepasimestų ar nebūtų supainioti su kitų modelių. Modeliai turi išklausyti nervingų mados pasirodymų režisierių ar jų asistentų riksmus, liepimus skubėti ruoštis, rengtis.
Net ir menkiausias mados pasirodymo plano vėlavimas – gali sugadinti visą šou. Vieno modelio pavėlavęs pasirodymas gali atsiliepti kito ir t.t. Todėl dieve padėk tiems modeliams, kurie atvyksta į mados pasirodymus pavėlavę…
Kad ir su kokiais nepatogiais drabužiais modelis turėtų eiti podiumu, jo eisena turi parodyti kitiems, kad modeliui drabužiai yra labai patogūs. Nes kai tik modelis užlipa ant podiumo, jo mintys turi suktis tik apie ėjimą ir jo pozas. Pasibaigus pasirodymui, modelis turi greitai ruoštis kitam, negalvodamas, kokie nepatogūs drabužiai jo šį kartą lauks.
Be viso to, kad modelis turi sekti ir prisiminti visą mados pasirodymo scenarijų, jis dar turi neužmiršti, kad einant podiumu, turi atrodyti seksualiai, ramiai ir svarbiausia – pasitikinčiai.
Tačiau mados pasirodymai turi ir savo šviesiąją pusę. Būtent šią pusę mato žiūrovai. Kas gi nenorėtų būti visų dėmesio centre, demonstruojant drabužius, rodant savo pozas ir žaidžiant žvilgsniu su publika? Visi modeliais gėrisi ir giria kol jie vaikšto podiumu. Moterims, merginom, žiūrinčioms į šiuos modelius, tai lyg svajonė, kurios nepavyko įgyvendinti, vyrams yra į ką „paganyti akis“. Iš šalies žiūrinčių žmonių akimis mados pasirodymai atrodo paprastas, lengvas ir linksmas dalykas, tačiau tai tik viena pasirodymų pusė, kita pusė, kuri vyksta užkulisiuose – yra visai kitokia.