Tačiau tokiais atvejais tėvams pirmiausiai reikėtų būti sąžiningais patiems su savimi, užduodant klausimą – „ar tikrai tai yra ko mano vaikas nori, ar tai yra ką aš noriu, kad mano vaikas darytų?“ Labai svarbu suprasti ženklus, kad tavo vaikas yra iš tiesų laimingas, eidamas „žvaigždės“ keliu. Reikia įsitikinti, kad vaikas nėra spaudžiamas mamos arba tėčio daryti tai, ko jis visai nenori.
Per skubėjimą vaiką kuo greičiau įkišti į visas įmanomas modelių ar talentų agentūras, tėvai dažniausiai pamiršta, kad vaikas turi draugų ir savo pomėgių, kad vaikas turi mokytis ir užklasinės veiklos. Vaikai turi tik vieną vaikystę – todėl nesąžininga kada tėvai ją iš vaikų ar jau paauglių atima. Reikia rasti tinkamą kompromisą, užtikrinantį, kad tiek vaikai, tiek paaugliai gautų viską kas geriausia iš abiejų „pasaulių“ – modeliavimo ir savo vaikystės. Kad nei vienas iš jų nebūtų nuskriaustas.
Labiausiai nerimą keliantis dalykas yra tada, kada vaikai ar paaugliai turi talentą ir tą jie puikiai žino ir supranta. Viskas yra puiku, jeigu tą žinojimą jie panaudoja kaip įkvėpimą pasitikėti savimi ir savo jėgomis, tačiau tas žinojimas gali ir nereikalingai išpūsti jų ego. Modeliavimo pramonėje išgyventi yra sunku ir konkurencija čia tikrai yra nemaža, tačiau čia vis tik yra labai svarbu vystyti žmogiškumą. Todėl tėvai privalo mokyti savo vaikus ugdyti savo žmogiškuosius įgūdžius ir leisti jiems suprasti, kad pasaulis nesisuka vien tik aplink juos.
Kartais tėvai per daug džiaugiasi ir didžiuojasi vaikų sėkme, pamiršdami savo pareigas. Jeigu turite vaikų ar paauglių, kurie yra modeliai, Jūs turite žinoti ir savo, kaip tėvų vaidmenį. Kuomet vaikai ar paaugliai pasiekia modeliavimo karjeroje tašką, kada jie pradeda važinėti po įvairias pasaulio šalis ir dalyvauti įvairiuose projektuose ar mados pasirodymuose, tėvai turi prisiminti, kad kol jų vaikams nesueis 18 ar 21 m., jie bus vis dar jų vaikai, už kuriuos atsakingi tik tėvai. Būkite atidūs su savo vaikais ir neverskite jų daryti to, ko iš tiesų norite Jūs.